Водонепроникний чохол для акустичної гітари Guitar Bag A-41
Чохол для акустичної повнорозмірною(дредноут) гітари 41'.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Міцна водостійка тканина Оксфорд
• Без утеплення
• Зовнішній кишеню на блискавці
• Наплічна лямка для транспортування
РОЗМІРИ:
Колір: чорний
Висота: 105 см
Дека: 42 см
Глибина: 13 см
ОПЛАТА.
Оплата здійснюється при отриманні товару. Відправляємо по всій Україні без передоплат, післяплатою.
ДОСТАВКА:
Відправляємо в будь-які регіони України перевізниками: Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел.
ВІДПРАВЛЯЄМО В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Акустична/вестерн гитара |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Дредноут |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Особливості | Транспортувальна ручка, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 13 см |
| Розмір | 4/4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


